Преміальний суббренд Hyundai, компанія Genesis, готує повністю електричний кросовер,  який повинен скласти конкуренцію Tesla Model X. Новинка вже приступила до дорожніх тестів, про що свідчить її перше фото.

Як повідомляє сайт The Korean Car Blog, який опублікував  зображення нового SUV (вірніше, його прототипа), поки що модель відома під кодовим позначенням JW EV. Залежно від ємності акумулятора вона проїжджає на одній зарядці 500+ км, а поповнити заряд енергії до 80% можна за 20 хв.

В основі електрокара лежить модульна платформа Electric-Global Modular Platform від Hyundai Motor Group, на ній будуть побудовані й інші електричні моделі Genesis, Hyundai та Kia. Зокрема, в розробці знаходиться «зелена» модифікація седана Genesis G80, а також серійні електромобілі Hyundai NE EV і Kia CV EV.

Прем’єра нового електричного кросовера запланована на 2021 рік.  Згідно з виробничим планом компанії, щорічно з конвеєра будуть сходити 22 тисячі екземплярів JW EV. Загалом конкурентів у преміального еклектичного кросовера Genesis поки не так багато – це вже вище згадана Tesla Model X, а також Jaguar i-Pace, Audi e-tron і Mercedes-Benz EQC.