Компанія Hyundai представила рестайлінгову версію електричного кросовера Kona Electric. Автомобіль оновився зовні і отримав більш сучасну панель приладів.

Головною відмінністю стала повна відсутність навіть натяку на фальшрешітки радіатора. Тепер передня частина машини виглядає більш аеродинамічно-чистою і цим нагадує Tesla Model Y. Крім бампера помінялися також фари.

Ззаду відмінностей майже немає, але відрізнити рестайліновий автомобіль можна за новими ліхтарями. За рахунок нових бамперів, довжина машини виросла на 4 сантиметри.

У салоні з’явилася нова, цифрова приладова панель. Крім того, з семи до восьми дюймів збільшилася діагональ центрального дисплея. Матеріали оздоблення стали більш якісними.

В списку опцій у автомобіля з’явилися нові функції безпеки на основі системи моніторингу сліпих зон: вони попереджають при зміні смуги, при відкритті дверей, якщо ззаду наближається інша машина і тому подібне.

З технічної точки зору Kona Electric не змінився. Покупцям, як і раніше, пропонується вибирати з двох батарей на 39,2 і 64 кіловат-годин і двох електродвигунів потужністю 136 або 204 кінських сил. Максимальний запас за циклом WLTP у топового варіанту досягає 482 км.

Продаж новинки почнеться в наступному році.