Американська компанія Tesla дала старт виробництву нового електрокара Model 3, на який керівництво покладає великі надії. Про це глава Tesla Ілон Маск написав в своєму Twitter, а трохи пізніше опублікував живі фотографії першого серійного автомобіля. Згодом в мережі з`явилося відео з новинкою.

DEQ-ZHkWAAAzvuZ-980x0-c-default

Відповідаючи на питання про  те, хто стане першим власником машини, Ілон Маск з деякою затримкою зізнався – що він сам. За правилами компанії першим власником повинен був стати той, хто сплатив повну вартість машини. Маск назвав цю людину – їм став бізнесмен, член ради директорів Tesla Айрі Еренпрайс. Останній, проте, подарував право купити машину самому Ілону Маску на його День народження – 28-го червня кеівникові Tesla виповнилося 46 років.

Згідно з прийнятим раніше рішенням, перші  «трійки» будуть передані співробітникам компанії: це дозволить усунути недоліки і помилки перед тим, як електрокар почнуть постачати широкій громадськості. Неясно, скільки одиниць спочатку буде спрямовано працівникам Tesla, але вже відомо, що перші 30 екземплярів будуть доставлені клієнтам 28 липня. У серпні свої Model 3 отримають 100 клієнтів, а у вересні – 1,5 тис. Зрештою Tesla сподівається випускати 500 тис. машин в рік.