Індія вирішила повністю відмовитися від автомобілів з двигунами внутрішнього згорання і перейти на електрокари. Як заявив Міністр вугільної промисловості і шахт Пийуш Гойал, до 2030 року в країні не залишиться жодного автомобіля з традиційним ДВЗ.

За словами Гойала, уряду необхідно буде в найближчі два-три роки простимулювати попит на електрокари, зробити їх привабливим для споживача. При цьому, як відмітив міністр, розвитку індустрії і ринку сприятиме споживчий попит. Після цього, на думку чиновника, ринок зможе різко вирости. «Вартість електрокарів почне окупатися для покупців. Ми хотіли б, щоб індустрія електричних машин запрацювала сама по собі», – додав Гойал.

Індія дуже сильно страждає від поганої екології. Статистика Грінпіс говорить про те, що кожен рік в країні від забрудненого повітря та високої концентрації шкідливих речовин в ньому помирає приблизно 2,3 млн осіб. Поступовий перехід на електрокари повинен виправити ситуацію якщо не повністю, то частково: «Ми хочемо впровадити електромобілі у великих об’ємах, ідея – до 2030 року в країні не повинно залишитися машин з бензиновими або дизельними двигунами», – сказав Пийуш Гойал.

Нагадаємо, в минулому році стало відомо, що в Німеччині будуть розглядати рішення про заборону продажу автомобілів з ДВЗ.

Via: Independent