Нова мережа зарядок для електромобілів Ionity, створена спільними зусиллями BMW, Daimler, Ford, Audi і Porsche, відкрила свою першу станцію. Вона розташувалася у німецькій федеральній землі Рейнланд-Пфальц. До 31 травня цього року власники електрокарів, які підтримують популярний стандарт CCS, зможуть заряджатися на ній безкоштовно.

У розвитку своєї мережі Ionity співробітничає з компаніями Tank & Rast, Circle K, OMV і Shell, на території яких розташовуватимуться зарядні термінали. Перші «електрозаправки» вирішили відкрити на основних дорогах Німеччини, Австрії та Норвегії. 20 станцій почали будувати минулого року, за 2018-го їх повинно відкритися близько сотні, а до 2020-го буде вже 400 на всю Європу.

Зарядка Ionity видає струм до 350 кіловат, який не підтримується жодним з існуючих електромобілів. При цьому на кожен термінал доводиться, в середньому, шість портів: відповідно, ця потужність може бути розподілена між шістьма машинами. В результаті вони заряджатимуться приблизно з такою ж швидкістю, яку забезпечують найпоширеніші зараз 50-кіловатні «експрес-зарядки».