Італійське кузовне ательє Pininfarina представило на автосалоні в Женеві концептуальний електрокар HK GT. Ця машина створена на замовлення китайського стартапу Hybrid Kinetic, який планує приблизно у 2020 році розпочати випуск серійних машин.

HK GT – це купе з посадочною формулою 2 + 2 і великими дверима «крила чайки». Машина позиціонується як гібрид спорткара і класичного Gran Turismo –  комфортного автомобіля з двома дверима для далеких подорожей з високою швидкістю.

За силову установку відповідала саме китайська сторона. У машині чотири електромотори сумарною потужністю 1088  к.с. – по одному на кожне колесо. Це забезпечує не тільки повний привід, але і можливість керування вектором тяги. Максимальна швидкість купе становить 350 км/год, а розгін до 100 км/год займає 2,7 с.

Ємність фірмової тягової батареї при цьому не велика – всього 38 кіловат-годин. Це менше, ніж, наприклад, у Nissan Leaf. Тож не дивно, що і запас ходу у потужного спорткара не великий – всього 160 км. Вирішити цю проблему допомагає резервне джерело живлення. Ним може служити або бензогенератор, або – водневі паливні елементи.

Раніше Pininfarina вже співпрацювала з Hybrid Kinetic, представивши седан H600 і кросовери K550 і K750. Тоді машини оснащувалися схожими силовими установками з тією різницею, що резервними джерелами живлення в них слугували мікротурбіни.