Ізраїльська компанія StoreDot, що займається розробкою акумуляторів, представила на виставці CUBE Tech Fair в Берліні унікальну технологію FlashBattery, яка дозволяє поновити запас ходу електромобіля в 300 миль (482 км) за 5 хвилин.

StoreDot відмовилась від традиційної архітектури літій-іонних батарей. Замість цього використовуються шари наноматеріалів і запатентовані органічні сполуки. Їх поєднання забезпечує надшвидку зарядку. Співзасновник стартапа, доктор Дорон Майерсдорф говорить, що саме повільна зарядка є критичним недоліком, який заважає поширенню електромобілів в маси. Поки інші компанії сконцентрувалися на збільшенні місткості батарей, StoreDot вибрала саме прискорення самого процесу.

Окрім цього, у батарей від StoreDot є ще як мінімум один плюс. Як затверджується, акумулятори FlashBattery безпечніше літій-іонних, оскільки вони не загораються, а якщо і вибухають, то при набагато більшій температурі.

Засновники StoreDot розповіли, що вже обзавелися стратегічними партнерами серед автовиробників і збираються якнайшвидше запустити процес зборки батарей. Їх поява в електромобілях очікується протягом найближчих трьох років.

Via: Carscoops