Компанія Jaguar трохи оновила свій електричний кросовер I-Pace. Головна новина – поява нової бортовий зарядки потужністю 11 кіловат.

Раніше на I-Pace ставилися 7-кіловатні зарядні пристрої, які перетворювали змінний струм від побутової електромережі на постійний для батареї. Тепер потужність пристрою збільшилася, що дозволяє користуватися для трифазними розетками змінного струму.

Час заряджання таким чином скоротилося приблизно на 50%. Тепер повна підзарядка машини від побутової електромережі займає приблизно 8 годин. Нагадаємо, що як і будь-який сучасний електромобіль, Jaguar I-Pace може заряджатися і від терміналів швидких зарядних станцій, де відразу подається постійний струм високої потужності, завдяки чому час зарядки знижується у декілька разів.

Інші нововведення мінімальні. Так, конструктори попередньо встановити на автомобіль дві електронні SIM-карти, щоб забезпечити кросоверу постійний доступ до інтернету, вдосконалили навігацію та систему камер кругового огляду.

Є також і деякі зовнішні зміни, які помітять хіба що власники дорестайлінгових машин. Йдеться про інший стайлінг-пакет, а також нові колісні диски.

У Великій Британії вартість I-Pace після оновлення зросла на 700 фунтів стерлінгів (775 євро).