Компанія Jaguar Land Rover випустила мобільний додаток для потенційних власників електричного кросовера Jaguar I-Pace. Програма, що працює на пристроях Apple, допоможе дізнатися про реальну вартість експлуатації машини до її купівлі.

У додаток Go I-Pace треба внести дані про витрату палива свого поточного автомобіля. Програма, що використовує сервіси геолокації, створить унікальний профіль, який оцінює стиль керування, кількість поїздок, середній добовий пробіг та інші параметри, і підрахує, скільки ви заощадили б на паливі, пересуваючись на електромобілі Jaguar I-Pace. Go I-Pace також повідомить, яка кількість енергії витрачалася б в середньому на одну поїздку, як часто довелося б заряджати батарею і вкаже місце розташування найближчих до звичних маршрутів зарядних станцій. Усі розрахунки проводяться на основі урядової інформації про середньомісячні тарифи на електроенергію, бензинове та дизельне паливо.

Поки що додаток Go I-Pace доступний тільки мешканцям Великої Британії, де сам кросовер коштує від 63 495 фунтів.

Нагадаємо, Jaguar I-Pace оснащується двома електромоторами сумарною потужністю в 400 к.с. та літій-іонною батареєю на 90 кіловат-годин. Кросовер розвиває 100 км/год за 4,8 секунди, максимальна швидкість складає 200 км/год. На одному заряді новинка проїжджає 480 км (за циклом WLTP). 100-кіловатний пристрій дозволяє зарядитися на 80% за 40 хв.