Британський бренд Jaguar прийняв програму Reimagine, згідно з якою з 2025 року компанія випускатиме виключно електричні автомобілі. Що цікаво, допускається, що частина з них буде працювати на водневих паливних елементах.

Ще цікавіше, що від заміни флагманського седана XJ в компанії вирішили відмовитися. Спочатку планувалося, що це буде великий електричний седан, потім в Jaguar стали працювати над компромісною моделлю, для якої стали б пропонуватися як повністю електричні, так і бензинові версії, але тепер проєкт повністю закритий.

Передбачається, що всі нові електромобілі марки Jaguar побудують на єдиній платформі.

Далі реформація чекає споріднений бренд Land Rover. Так, моделі Discovery, Defender та Range Rover отримають повністю електричні версії. Перша з цих машин вийде у 2024 році, а загалом до 2030 року марка випустить шість повністю електричних моделей.

У 2039 року вся корпорація Jaguar Land Rover повинна стати повністю вуглецево-нейтральною. Це означає, що до того моменту, найімовірніше, випуск будь-яких моделей з двигунами внутрішнього згоряння буде припинено.

Нагадаємо, що з 2030 року у Великій Британії забороняється продаж будь-яких нових автомобілів з ДВЗ. Винятком стануть гібриди, яким дозволять залишитися до 2035 року. Однак це правило не забороняє Jaguar Land Rover робити бензинові або дизельні машини на експорт.