Розроблення та підготовка до виробництва нового седана Jaguar, який повинен стати флагманом марки замість паливної моделі XJ та отримати, в тому числі, електричну версію, забуксувала і майже не рухається вперед. Про це пише британське видання The Times.

Раніше Jaguar вже переніс прем’єри новинки з початку на кінець 2021 року. Однак тепер дебют знову відтермінували, і цього разу про строки нічого не говориться. Офіційно представник Jaguar обмежився словами про те, що «нової інформації щодо наступник моделі XJ немає».

Новий флагманський седан Ягуар повинен стати першим електромобілем, випуск якого налагодять на підприємствах компанії Jaguar Land Rover. У бренда вже є електричний кросовер I-Pace, але його за контрактом робить на своєму австрійському заводі канадська корпорація Magna.

Затримка з появою XJ пов’язана не тільки з технічними складнощами при розробленні та переоснащенні виробництва, але й з фінансовими труднощами. Через пандемію та кризу, яку викликав коронавірус, у JLR виникла гостра необхідність скорочувати витрати, зокрема, і на розроблення нових електромобілів.