Компанія Jaguar несподівано запропонувала покупцям з Німеччини та Нідерландів електричні кросовери I-Pace обмеженої серії EV320. Від звичайних I-Pace вони відрізняються урізаною потужністю, яка становить 316 к.с. проти 394 к.с.

Автомобіль втратив у динаміці: розгін до 100 км/год збільшився з 4,8 до 6,4 секунди. Також було зменшено максимальну швидкість, вона впала з 200 до 180 км/год.

Навіщо все це покупцям? А тому, що EV320 коштує на 10 тисяч євро менше за звичайний EV400. Водночас автомобіль відмінно укомплектований. Стандартне оснащення включає 20-дюймові колісні диски, електропривід багажника, автопілот другого рівня, шкіряні сидіння з електрорегулюванням у 14 напрямках, світлодіодні фари та інші опції.

Важливий момент: EV320 є модифікацією вже оновленої версії I-Pace, яку представили в червні. Зокрема, ця молодша версія отримає бортове зарядний пристрій на 11 кіловат замість 7,4-кіловатного від дорестайлінгової версії.

Судячи з усього, на I-Pace EV320 встановлюються ті самі електромотори, що і на звичайну модель, а потужність обмежена примусово в маркетингових цілях. Не виключено, що тюнінгові компанії навчаться в майбутньому знімати обмеження потужності. На жаль, всю обмежену серію планується розпродати до 2020 року.