Схоже, чутки про те, що Tesla може побудувати завод з виробництва своїх електромобілів у Китаї, мають під собою міцний ґрунт.  Нещодавно стало відомо про деталі цих переговорів.

Як повідомляє видання The Wall Street Journal, в ході переговорів була досягнута попередня домовленість про майбутній проект. Підприємство розташовуватиметься в зоні вільної торгівлі, при цьому, власником заводу буде Tesla, про створення спільного підприємства поки що мові не йде. Завдяки такому підходу, американці отримають можливість істотно скоротити витрати на виробництво автомобілів, проте, як пише американська преса, автомобілі каліфорнійської марки все-таки оподатковуватимуться на імпорт у розмірі 25%.

На даний момент а ні Ілон Маск, а ні Tesla в цілому, ні китайський уряд не коментують підсумки переговорів, проте американці дають твердо зрозуміти, що до кінця року компанія матиме «чітке уявлення» про свою стратегію з виробництва автомобілів в Китаї.

Минулого року в Китаї було продано близько 351 тис. автомобілів з електричними силовими установками, і до 2025 року цей показник повинен зрости приблизно в 20 разів. Зрозуміло, що така ситуація не може не привертати до себе увагу з боку Tesla, яка робить максимальні зусилля, щоб класичні автомобілі з двигунами внутрішнього згорання пішли у минуле.