Компанія Kia розробила нову стратегію – «план S». Згідно з цим планом, в модельній лінійці компанії до 2025 року буде налічуватися 11 електромобілів. Судячи з усього,  до списку увійдуть як «спеціалізовані» (створені з нуля) електрокари, так і «розеткові» версії звичайних машин. За розрахунками корейської марки, на них має припадати приблизно 6,6% від загальної кількості реалізованих у світі електромобілів.

При цьому до кінця 2025 року чверть (25%) від сумарного продажу машин Kia повинні займати електрокари. До 2026 року компанія має намір продавати на глобальному ринку приблизно по 500 тис. «розеткових» авто щорічно. На реалізацію поставлених завдань виробник збирається витратити 25 млрд доларів протягом найближчих 5 років.

Одним з найочікуваніш автомобілів Kia є абсолютно новий електрокар, який  з`явиться у 2021 році. Компанія не уточнює, але найімовірніше, мова йде про автомобіль, який створять «за мотивами» концепту Imagine (шоу-кар представили у Женеві в березні 2019 року). Наприкінці минулого року глава європейського підрозділу Kia Еміліо Еррера сказав, що модель вже знаходиться у розробці. Відомо, що в основу новинки ляже нова платформа, призначена для електромобілів. Як запевняють корейцы, запас ходу майбутнього електрокара перевищить 500 км (поки не уточнюється за яким циклом). Час швидкого заряджання складе приблизно 20 хвилин.

Відзначимо, що зараз у корейського бренду є кілька «зелених» версій моделей, які спочатку оснащувалися традиційними ДВЗ. Наприклад, на домашньому ринку Kia продає гібридні кросовери Niro, седани K5 і K7 (також відомі як Optima і Cadenza). А, наприклад, у Німеччині є такод гібридний Ceed. Серед електрокарів –  кросовери Soul EV, e-Niro, крім цього в Кореї представлена ще вантажівка Bongo III EV.