Нове покоління компактного кросовера Kia Soul на європейський ринок вийшло минулого року, причому відразу це була електрична модифікація. А тепер на її основі в Kia підготували невеликий фургон e-Soul Cargo, який був представлений у Нідерландах.

По суті, це двомісна версія e-Soul з вантажним відсіком. Відмінності від звичайного кросовера гранично функціональні та не зачіпають основні елементи кузова: замість задніх вікон встановлено заглушки, за передніми сидіннями встановлена ​​металева сітка, а за нею на місці прибраного заднього ряду сидінь знаходиться відсік об’ємом 1000 л.

У підлозі вантажного майданчику передбачені спеціальні гаки для фіксації вантажу, а набір опцій практично такий самий, як і у пасажирського e-Soul: зокрема, це підігрів сидінь (з функцією вентиляції) і керма, аудіосистема Harman Kardon, медіасистема з 10,25-дюймовим екраном і підтримкою Apple CarPlay й Android Auto, а також адаптивний круїз-контроль.

Оснащується e-Soul Cargo електромотором потужністю 204 к.с. та батареєю на 64 кВтгод, що забезпечує запас ходу до 452 км. Розгін до 100 км/год у фургона займає 7,9 сек. Від швидкого терміналу потужністю 80 кВт поповнити запас батареї з 10% до 60% можна приблизно за півгодини.

Поки e-Soul Cargo доступний до замовлення лише у Нідерландах. Ціна – від 39 тисяч євро.