Компанія Kia збирається освоювати електричний сегмент ринку великими темпами: до 2025 року в її лінійці має складатися більше десятка повноцінних електромобілів. І один з них буде спортивний кросовер.

Щоправда, спорткаром він буде не на 100%: за інформацією видання Auto Express, здатністю розганятися до 100 км/год за 3 секунди буде володіти лише одна його модифікація, яка, як очікується, отримає позначення GT. Однак все заплановане сімейство отримає бортову електромережу з напругою 800 вольт – як у Porsche Taycan, який, з чуток, обраний інженерами Kia в якості зразка для наслідування та  основного конкурента.

Як заявив операційний директор європейського підрозділу Kia Еміліо Еррера, поява найпотужнішої та  GT-версії кросовера стало теоретично можливо завдяки співпраці корейської компанії з відомою хорватською фірмою Rimac – вона спеціалізується якраз на електричних суперкарі.

Побудують новий SUV, що зараз відомий під внутрішнім ім’ям Kia CV, на базі фірмової архітектури E-GMP, запас ходу новинки становитиме 480 км. Подробиць про силові агрегати поки немає, але не виключено, що у електрокара будуть як базові одномоторні версії, так і модифікації з двома електродвигунами по одному на кожній осі. Стилістично ж автомобіль буде виконаний в дусі конценту Kia Imagine (на фото).

Очікується, що дебютує новий електрокар Kia наступного року.