Компанія KIA представила на виставці в Шанхаї ефектний концепт під назвою Futuron. Його назва утворена від слів future («майбутнє») та on («включити»). Завдання новинки – продемонструвати дизайн, в якому будуть виконані майбутні електричні моделі бренду.

KIA Futuron – це дводверне крос-купе з чотирима електричними моторами та автопілотом передостаннього, четвертого рівня автономності.

Щодо характеристик, то розкриті лише розміри: довжина – 4850 мм, висота – 1550 мм, колісна база – 3000 мм. При цьому стверджується, що Kia Futuron побудований на повністю електричної платформі позашляховика, однак, швидше за все, це лише демонстраційний макет без «глибокої» технічної складової.

Футурон – в першу чергу дизайнерський екзерсис, на цій розробці фахівці Kia відпрацювали нові стилістичні рішення. Тут незвичайний силует з клиноподібною задньою частиною та рельєфна пластика бічних панелей. Також інтерес викликають величезні двері, які відкривають доступ одночасно до обох рядів сидінь, підкреслені тонкою світловою смугою. Скляний сферичний дах автомобіля, виконананий єдиним візуальним елементом, навіяний фантастичними літаючими тарілками. У дизайні оптики та матеріалах обробки салону обігрується мотив «драконячої шкіри» – данина китайській культурі.