Доля ліфтбека KIA Stinger опинилася під питанням: виробник незадоволений обсягом продажу моделі, тому другого покоління у неї може й не бути. Про це повідомляє австралійське видання Car Advice з посиланням на одного з творців “Стінгера”, шеф-дизайнера європейського офісу KIA Грегорі Гійома.

За словами топ-менеджера, він сподівається, що спортивний ліфтбек KIA Stinger отримає другий шанс, оскільки це новий для бренду сегмент, і покупці ще не звикли до ідеї KIA з преміальним цінником.

“Ми розраховували на успіх з цією моделлю і покладали на неї великі надії. Але я сподіваюся, що Stinger дадуть другий шанс”, – зазначив пан Гійом.

Саме у вартості полягає проблема Stinger, вважає дизайнер: для порівняння, у Німеччині вартість ліфтбека стартує від 44 490 євро, при тому, що ціни на Audi A5 Sportback починаються від 39 000 євро.  Для прикладу Гійом навів седан Audi A8, якому довелося двічі змінити покоління, перш ніж аудиторія почала розглядати цю модель в якості повноцінного конкурента Mercedes S-Class та BMW 7-Series.

Грегорі Гійом також натякнув, що наступний Stinger може стати електромобілем. Можливо, це буде єдиний шанс на порятунок. Втім, станом на цю мить ніякого конкретного рішення щодо майбутнього покоління автомобіля не було прийнято, адже оригінальна модель вийшла лише в позаминулому році.