Компанія KIA прибрала слово Motors зі своєї назви, що має продемонструвати зміну стратегії у бік виробництва електрокарів, засобів індивідуальної мобільності, а також розвиток напрямків надання автомобілів без їхнього безпосереднього продажу клієнтам, наприклад, за передплатою.

Марка також показала тизер, на якому зображені дев’ять майбутніх електромобілів, побудованих на новій платформі e-GMP. Перший з них буде представлено вже протягом двох місяців. Передбачається, це буде компактний кросовер або хетчбек із запасом ходу у 500 км.

Усі нові електромобілі KIA отримають максимально прості літерні назви, починаючи від EV1 і закінчуючи EV9. Як називатиметься перша модель, поки невідомо.

Цікаво, що в KIA вельми обережно оцінюють перспективи світового ринку електромобілів. У 2025 році марка розраховує зайняти 6,6% від загального ринку, а наступного року збільшити продажі до 500 тисяч електромобілів на рік. Таким чином, у 2026 році, на думку Kia, в світі буде продано приблизно 7,5 млн електромобілів.

Для порівняння, вже у 2020 році одна тільки Tesla продала 500 тисяч електричних машин, а до 2025 року її виробничі потужності дозволять випускати не менше  2 млн електромобілів на рік і це за умови, що не почнеться будівництво нових заводів. Ще не менше 2 млн електромобілів до цього року готується випускати Volkswagen.