У листопаді 2018 року в Китаї було продано 140 тисяч автомобілів на електриці – чистих електрокарів й гібридів з можливістю подзаряжкі від мережі. Як підрахували у виданні CleanTechnica.com, темпи продажів дозволяють припустити, що до кінця року обсяг реалізації електричних автомобілів у КНР перевищить 1 млн од. – це стільки ж, скільки було продано в 2017 році у всьому світі.

У порівнянні з листопадом 2017 року, продажі машин на електротязі в Китаї зросли на 59% і зараз їх ринкова частка становить 6,3%. При цьому в ТОП-25 найпопулярніших моделей жодна іноземна марка навіть не увійшла. Кращими з іноземців стали BWM і Tesla – кожна з цих марок займає лише по 2% від ринку EV.

Цікаво, що в ТОПі з продажу – саме місцеві електрокари, а не гібриди. І це не дорогі моделі з великим запасом ходу, на зразок тієї ж Tesla або місцевої марки NIO, а бюджетні міські моделі зі скромними батареями та невеликою ціною. Так, найбільш популярним в Китаї електрокаром залишається BIAC EC-Series – з початку року було продано 82 тис. 230 таких машин. Скромна 30-кіловат-годинна батарея компенсується стартовою ціною у 25 000 доларів США.

Via: CleanTechnica