Керівництво альянсу Renault-Nissan прийняло рішення, що саме японський бренд має бути представлений в чемпіонаті Formula E, а не французький. Як пише Motorsport.com, офіційно про це оголосять в рамках Женевського автосалону, який відкриється у березні 2018 року.

Фактично йдеться про перейменування існуючої команди Renault e.dams в Nissan. До речі, це найуспішніша команда, яка виграла два кубки конструкторів в трьох сезонах, які пройшли з моменту створення серії. За підсумками останнього чемпіонату Renault e.dams зайняла перше місце в заліку команд, не зумівши, проте, перемогти у заліку пілотів.

Рішення про зміну марки пов’язане з тим, що Nissan, будучи одним зі світових лідерів з виробництва електромобілів, зараз украй слабо представлений в автоспорті. Renault у свою чергу посилює присутність у Формулі-1, так що боротися в обох серіях перегонів для французів недоцільно.

Зміни набудуть чинності тільки через рік: сезон 2017-2018 пройде під старим ім’ям Renault e.dams, і лише у 2018-2019 роках, коли в чемпіонаті дебютують боліди нового покоління, на старт вийдуть машини Nissan. Склад пілотів при цьому не зміниться – за кермом як і раніше сидітимуть Себастьєн Буемі і та Ніколя Прост.