Компанія Tesla почне штрафувати своїх клієнтів за стоянку на електромобільних зарядках Supercharger після закінчення зарядки. Такі міри обумовлені бажанням виробника електрокарів зробити фірмову зарядну мережу «доступнішою».

Привидом такого рішення послугували скарги деяких користувачів заправок, що інші власники використовують станції Supercharger «як парковки», залишаючи там машини на кілька годин.

Тепер Tesla почала встановлювати на «Суперчерджерах» інформаційні табло, які попереджатимуть водіїв про майбутні штрафи за зайвий час, проведений на станції. Через 5 хв. після закінчення зарядки кожна наступна хвилина простою з підключеним до машини кабелем обійдеться порушникові в 40 центів (в США).

Відомості про штрафи почнуть фіксуватися в базі даних компанії. Гроші будуть стягуватися з власників машин при наступному технічному обслуговуванні.

Нагадамо також, що з 2017 року Tesla Motors перестане надавати покупцям своїх електрокарів можливість безкоштовного використання зарядних станцій Supercharger. При цьому в компанії відзначили, що плата за електроенергію буде «незначною», до того ж клієнти отримують бонуси.

Via: Motor1