Незалежна організація Euro NCAP вийшла за рамки звичного асортименту автомобілів і для різноманітності виконала краш-тест незвичайного транспортного засобу: популярного електричного гольф-кара Club Car Villager. Результат виявився досить передбачуваним.

Електромобіль піддався фронтальному краш-тесту на швидкості 50 км/год зі 100% перекриттям та бічному удару на швидкості 50 км/год. На жаль, підсумковий результат експерти Euro NCAP оцінили лише у два бали. При фронтальному зіткненні в небезпечній «червоній» зоні виявилася голова, тулуб та ноги манекена, а при бічному ударі «зеленою» залишилася лише частина живота.

І це з пристебнутим ременем безпеки, яким в машинках для гольфу ніхто не користується! Втішає лише те, що навряд чи хтось ризикне розігнатися на Club Car Villager до 50 км/год. А в звичайних для гольф-кара умовах, мабуть, пролитий на штани напій буде гіршим, що може трапитися при зіткненні.

Відзначимо, що гольф-кар є маленьким електромобілем, призначений для перевезення гравців у гольф. Втім, внаслідок своєї компактності, малого радіусу розвороту, простоти керування та безпеки для довкілля, ці машини іноді використовуються як засіб транспорту і за межами полів для гольфу. Американський Club Car Villager розрахований на чотирьох осіб та обладнаний трьохточковими ременями безпеки.