На Токійському автосалоні відбулася світова прем’єра нового концептуального електрокросовера Mitsubishi e-Evolution.

Передня частина купеподібного e-Evolution оформлена в ікс-стилі, як і в останніх серійних моделях Mitsubishi. Прототип отримав світлодіодну оптику, величезні колеса і відеокамери замість стандартних зовнішніх дзеркал. Задні двері відкриваються проти ходу руху.

У салоні Mitsubishi e-Evolution  – візуально об’єднані три екрани на передній панелі, на них виводиться уся необхідна інформація, а також зображення з камер. Замість традиційної панелі приладів теж встановлені монітори, сенсорні панелі є і на центральному тунелі.

mitsubishi-e-evolution-concept-3

Крос-купе Mitsubishi e-Evolution оснащене трьома електромоторами: один приводить в рух передні колеса, два розташовані на задній осі і сполучені між собою блоком активного заднього міжколісного диференціала з електронним управлінням.

В арсеналі e-Evolution також значиться система штучного інтелекту (AI). «Цілий ряд датчиків забезпечує цю систему інформацією про зміну дорожніх і транспортних умов, а також про дії водія. Оптимально адаптуючи можливості автомобіля до стилю водіння, система підлаштовується під будь-якого водія незалежно від рівня його підготовки. Безпечне і просте керування автомобілем забезпечує новий рівень водіння», – розповіли раніше в Mitsubishi. Крім того, у AI є функція навчання: система штучного інтелекту видають свої рекомендації голосом або через повідомлення на екрані.

mitsubishi-e-evolution-concept-1

Про серійні перспективи e-Evolution інформації на даний момент немає.