Компанія Volkswagen опублікувала чергові тизери серійного електричного кросовера ID.4, який представлять 23 вересня. Цього разу показана оптика серійної моделі, що обіцяє бути досить незвичайною.

Вже у стандартній комплектації ID.4 отримає повністю світлодіодні фари, однак вони будуть «звичайними». А незвичайними стануть фари IQ.Light, доступні в якості опції. Це матрична світлодіодна головна оптика, дизайн якої нагадуватиме людські очі.

Ба більше, такі фари-очі зможуть вітати водія. При підході до автомобіля, «очі» будуть відкриватися і повертатися, судячи з усього, у бік водійських дверей.

Задня оптика також буде повністю світлодіодною. Її характерними рисами стануть Х-образні стоп-сигнали і динамічні лінії покажчиків поворотів – останнє, втім, зустрічається на різних автомобілях вже не перший рік. Як і ще одна опція ID.4 – підсвічування простору біля дверей у вигляді логотипу машини.

Серійні постачання ID.4 очікуються у 2021 році. Технічно ця машина буде мало чим відрізнятися від електричного кросовера Skoda Enyaq iV, який було представлено нещодавно.