За неофіційними даними автоконцерн Honda уклав угоду з китайською компанією CATL – відомим у світі виробником акумуляторів. Партнери спільно розроблятимуть електрокари, а їх першою розробкою буде компактна модель, побудована на платформі моделі Honda Fit, яка у нас відома як Jazz.

Новинка з’явиться у 2020 році і її головною перевагою стане низька ціна – від 18 тис. доларів США. При цьому обіцяний запас ходу не так вже і малий – до 300 км на одному заряді. Іншими словами, Honda обіцяє електромобіль із запасом ходу, який порівнянний з Nissan Leaf, але значно дешевший.

Не дивно, що автоконцерн планує продавати не менше 100 тис. таких електрокарів на рік. Причому машина буде глобальною, а не тільки для китайського ринку.

Раніше Honda показала ряд симпатичних концепт-карів в ретро стилі з електроприводом, зокрема компактний хетчбек Urban EV. В компанії запевняли, що мають намір запустити виробництво серійної машини на базі концепту. Не ясно, чи про цей електрокар зараз йде мова, але з точки зору габаритів Urban EV цілком вписується в архітектуру Honda Fit.