Компанія Lamborghini та фахівці Массачусетського технологічного інституту представили незвичайний концептуальний автомобіль – суперкар Terzo Millennio. Як і належить спортивній машині майбутнього, ця модель – електрична.

Щоправда, відомостей про силову установку і динамічні параметри немає – виробник лише говорить, що це повнопривідна машина. Дизайн дисків на фото нагадує мотор-колеса – досить незвичайне рішення для суперкарів, але концепту це дозволено.

Ламбо электро

Цікаво інше. Батарея в Terzo Millennio не розміщується під підлогою, як це зазвичай буває у електрокарів, і взагалі не знаходиться в кузові. Власне, сам кузов і є батарея – карбонові панелі здатні накопичувати енергію, потрібну електродвигунам. За словами творців, це дозволяє істотно знизити масу автомобіля.
Ще одна «фішка» кузовних панелей Terzo Millennio – це здатність до «самолікування». Якщо датчики зафіксують ушкодження якої-небудь ділянки кузова-батареї, то «по спеціальних мікроканалах туди поступить загоююча хімічна рідина» і працездатність машини відновиться.

ламборджини электромобиль

Звучить фантастично, але керівництво Lamborghini запевняє, що «деякі» технології, представлені в концепті, можуть з’явитися на серійних машинах вже в недалекому майбутньому. До речі, саме ім’я Terzo Millennio переводиться з італійського як «третє тисячоліття» і схоже, що їх електрифікований суперкав дійсно відповідатиме своїй назві.