Компанія Lucid, що була створена у 2007 році, готується до прем’єри серійної версії свого електрокара Air, який може залишити без роботи творіння Ілона Маска – Tesla Model S.

Вперше Lucid Air був представлений у грудні 2016 року в якості прототипу, компанія планує, що незабаром її новинка нав’яже боротьбу за гаманці покупців не тільки Tesla Model S, але й BMW 7-Series, Mercedes-Benz S-Class та іншим конкурентам.

У базовій модифікації Air буде оснащуватися батареєю місткістю 75 кВтгод і заднім електромотором потужністю 395 к.с., на одному заряді седан зможе долати 400 км. У базовій версії машина коштує $52 500, і її можна попередньо замовити вже зараз. Повнопривідна модифікація, як очікується, отримає два електродвигуни сумарною потужністю 1000 к.с., живити їх буде батарея на 130 кВтгод, заряду якої вистачить для подолання 645 км. Розгін до 96 км/год у такої версії буде займати 2,5 секунди, максимальна швидкість, за даними зарубіжних складе 378 км/год.

Серед інших особливостей Lucid Air варто відзначити систему автономного керування, але поки неясно, чи зможе вона працювати якісніше, ніж у Tesla. За комфорт на дорозі буде відповідати пневматична підвіска.

Публічна прем’єра новинки відбудеться на автомобільній виставці у Нью-Йорку, яка пройде з 10 по 19 квітня. Виробництво буде налагоджено на новому заводі Lucid в американському штаті Арізона наприкінці 2020 року.

У серйозності намірів Lucid сумніватися не варто: компанія є офіційним постачальником батарей для всіх команд гоночної серії Formula E.