Представлений на початку вересня Lucid Air лише пару тижнів протримався в статусі найшвидшого електричного седана в світі. Днями Ілон Маск анонсував електрокар Tesla Model S Plaid, який перевершив Air за динамічними характеристиками.

Тепер Lucid опублікував твіт з відео, в якому показані випробовування ще більш потужної версії Air. Стверджується, що ця машина вже зараз здатна проїхати чверть милі (402 метри) зі стартом з місця за 9,245 секунди.

Раніше компанія показувала відео, на якому Air, оснащений двома моторами, проїжджає чверть милі за 9,9 секунди. Водночас у новому відео на задньому бампері можна розгледіти напис Tri Motor, що говорить про наявність одного переднього і двох задніх електродвигунів.

Поки найпотужніша Tesla Model S з двома електромоторами проїжджає чверть милі за 10,4 секунди. За словами Маска, у версії Plaid буде три мотора і вона зможе проходити ту саму дистанцію менш ніж за 9 секунд. Однак, на відміну від Lucid, Tesla не викладає ніяких відео з доказом швидкості Plaid.

У будь-якому випадку, у Lucid Air є одна перевага. Цей автомобіль вийде в другому кварталі наступного року, а Model S Plaid – ближче до його кінця. Тому хоча б кілька місяців Air офіційно буде найшвидшим електричним седаном у світі.