Американський автовиробник Lucid Motors, який готується до офіційної прем’єри своєї першої серійної моделі – седана Lucid Air – розповів про випробування прототипу в умовах реального трафіку. У подорожі по США новинка змогла проїхати більше 640 км на одному заряді.

Інженери Lucid Motors пройшли шлях від Сан-Франциско до Лос-Анджелеса. Маршрут склав 400 миль (близько 643 км) і за час поїздки електромобіль зарядили лише один раз: екіпаж виїхав зі штаб-квартири компанії у Силіконовій долині вранці і до вечора прибув на пляж Санта-Моніка – по дорозі учасники пробігу зупинялися у Сан-Луїс-Обіспо, де дозаправлялся автомобіль супроводу.

У другий день, зарядивши електромобіль за ніч, екіпаж Lucid Air побував в Голлівуді і проїхав через Беверлі-Хіллз, а потім фінішував на мосту Золоті Ворота. Туди учасники пробігу прибули на двох електромобілях – до першої машини на іншому прототипі приєднався глава Lucid Motors Пітер Роулінсон.

Нагадаємо, флагманська модифікація Lucis Air повинна отримати два електродвигуни сумарною потужністю 1 000 к.с., повний привід і батарею на 130 кВтгод. Очікується, що новинка буде підтримувати зарядні станції потужністю до 500 кВт, а сама бортова електрика буде працювати під напругою 900 В, що майже у два рази більше від тої системи, якою оснащуються найближчий конкурент Tesla Model S.