Новый электромобиль Lucid цена

Компанія Lucid Motors представила повністю електричний седан Air (раніше очікувалося, що автомобіль отримає назву Atvus). За зовнішніми габаритами новинка порівнянна зі своїм головним конкурентом Tesla Model S, але усередині вона так само простора, як більші Mercedes S -Class і BMW 7-Series. Передбачається, що Air зможе позмагатися з преміальними «німцями» і по частині розкоші.

Базовою для Lucid Air буде батарея на 100 кіловат-годин, а за доплату запропонують АКБ 130 кВтг. Максимальна потужність силової установки досягає приблизно 1000 к.с., що дозволяє розвинути 96 км/ч всього за 2,5 секунди – на рівні швидкісних суперкарів. Що не менш важливе, повного заряду повинно вистачати на 400 миль (640 км) пробігу – це майже на 150 км більше відстані, яку здатна подолати топова Tesla.

lucid электромобиль фото

Lucid Air отримала радари, камери і лідар і зможе переміщатися в повністю автономному режимі, але коли цей функціонал стане доступний для покупців – не повідомляється. Крім того, деякими функціями електромобіля можна буде голосом.

У багатій комплектації ціна Lucid Air перевищить 150 тисяч доларів, але компанія обіцяє в майбутньому і доступну версію – в районі 65 тис. Випускатимуть електроседан на власному підприємстві Lucid Motors в Арізоні, яке повинне відкритися в 2017 році. Само виробництво стартує в 2018-м, тоді ж почнуться продажі.

Via: Electrek

 • Sergiy Ivsk

  “л.с.” теж потрібно перекладати із російської. То має бути кінські сили – к.с. А новина гарна, і авто класне. Характеристики теж солідні.

  • e-move

   так, звичайно, випадково)
   А автомобіль цей – дійсно щось нове для авто ринку.

 • max

  конкуренція це добре, тесла поклала початок новому витку в автобудівнитці і дуже добре, що усі його підхопили і таких машин буде все більше і більше

  • Ruslan Khorin

   Саме так, вже не залишилось великих брендів, які ще не запланували електричні моделі на наступні 3-4 роки. А це значить, що кількість модей буде збільшуватись на десятки щороку, а їх ціна буде продовжувати зменшуватись.