Під час презентації серійного електричного седана Air компанія Lucid Motors показала свою наступну модель – електричний кросовер. Щоправда, «показала» – це трохи голосно сказано. Виробник представив галерею тизерних зображень, яка, втім, цілком розкриває зовнішність новинки.

На жаль, ніяких технічних подробиць сказано не було. Відомо лише, що кросовер отримає ті самі технології, що і седан, і, ймовірно, буде побудований на аналогічній платформі.

Раніше гендиректор Lucid Пітер Роулінсон критикував конкурентів, зокрема, Rivian, за те, що там роблять ставку на надвеликі (і важкі) батареї. Виходячи з цього можна припустити, що максимальна ємність батареї кросовера Lucid буде такою ж, як у седана – 113 кіловат-годин. Air з такою батареєю може проїхати на одному заряді до 832 км. Запас ходу кросовера виявиться відчутно менше.

Також можна з упевненістю припустити, що кросовер, як і седан, відноситиметься до преміального сегменту. За Air просять в США від 80 до 169 тисяч доларів. Кросовер, напевно, буде трохи дорожчим.

Раніше Роулінсон обіцяв, що в майбутньому модельна лінійка Lucid буде розширена якраз за рахунок більш доступних електромобілів.