У рамках спеціального заходу в Шанхаї молода китайська компанія LvChi продемонструвала концепт електромобіля, який отримав назву Urano. Вихід серійної моделі запланований наступного року і її запас ходу складе 690 км.

Силова установка LvChi Urano включає два електромотори, комбінована віддача яких дорівнює 707 к.с. і 900 Нм. У компанії заявляють, що чотирьохдверне купе набиратиме першу «сотню» за 3,5 с. Акумуляторний блок автомобіля можна буде заряджати за допомогою безпровідних і ультрашвидких зарядних станцій.

lvchi urano

Список устаткування моделі включає систему розпізнавання осіб і голосу, цифрову приладову панель, екран для управління функціями автомобіля діагоналлю 12,3 дюйма, а також інформаційно-розважальна система з широкоформатним дисплеєм, який «розтягнувся» майже на усю передню панель.

Компанія LvChi базується в Шанхаї, а її дизайн-студія в Італії. Виробник зараз будує в Чанчуні завод, на якому має намір до середини 2019 року випускати до 50 тис. електромобілів в рік. Планується, що модельний ряд марки до 2021 року складатиметься з восьми моделей, включаючи товарний Urano, а також преміальний седан, два кросовери, мінівен, седан і два міські компакт-кари.