У Львові на конкурс «Громадський Бюджет» був поданий проект створення мережі зарядних станцій для електрокарів. Проект LEV розроблений за підтримки Tesla Club Ukraine і передбачає, що по місту будуть встановлені безкоштовні зарядні станції. На першому етапі планується поставити мінімум 30 таких станцій. Це будуть станції типу KEBA KeContact P30 x-series, які можуть заряджати усі популярні в Україні електромобілі.

Крім того, львівська мережа LEV буде автоматично інтегрована в систему світової мережі To-U, яка дозволяє бронювати зарядну станцію і заклади (кафе, ресторани, готелі) поряд з нею на час зарядки через мобільне застосування. Завдяки створенню інфраструктури, автори проекту розраховують пересадити на електромобілі частину городян і зробити місто ще привабливішим для туристів, які планують приїхати на електромобілі.

Передбачається, що понизити навантаження на бюджет, збільшивши кількість встановлених станцій, допоможе спільне фінансування проекту з боку компаній і закладів, які знаходяться поблизу до місця установки електрозаправок. Надалі прикладу Львова можуть послідувати інші міста України.
Проголосувати за проект можна за цим посиланням.