Maserati готується стати одним з перших великих автовиробників, який випустить не просто серійний електромобіль, а серійний спорткар з електромотором. Як заявила компанія, трапиться це вже у 2021 році. Серйозність своїх намірів вона підкріпила роликом, в якому можна почути звучання її першого електромобіля.

На наступний рік запланована прем’єра електричного купе GranTurismo, яке стане наступником однойменного спорткара з бензиновим мотором, а на 2022-й заплановано дебют кабріолета GranCabrio – теж електричного і теж наступника версії з ДВЗ.

Під капотом обох машин будерозташовуватися розроблений силами Maserati електричний двигун, характеристики якого поки не розкриваються. Відомо лише, що для електромотором розроблять особливий саундтрек, який повинен стати відмінною рисою електричних Maserati.

Поки ж тестовий прототип, який зараз випробовується на стенді, не відрізняється за своїм звучанням від інших електромобілів. Найближчим часом тестові електромобілі вийдуть на дороги загального користування і навіть на гоночні траси, де їх чекають серйозні випробування.