Поки компанія Mazda інтригувала шанувальників марки вкрай поверхневими графічними та відеодражнилками, в японській Мережі з’явилося перше живе зображення її концептуального електромобіля, який повинен дебютувати 23 жовтня на Токійському автосалоні. Картинку машини опублікував ресурс Top Car.

Судячи з фото, новинка отримає назву MX-30. На автомобілі застосують схему з маленькими задніми дверима, що відкриваються проти напрямку руху. Подібна конструкція була, наприклад, на легендарному спортивному автомобілі RX-8. Разом з похилою лінією даху такий дизайнерський хід формує купеподібний образ новітнього кросовера.

Також звертає на себе увагу більш вузька, ніж на актуальних моделях, решітка радіатора, над якою хижим «козирком» нависає об`єднана з капотом передня панель, а також фари нової форми. Що стосується задніх ліхтарів, вони зроблені в об`ємному дизайні. Нарешті, авто отримало захисний обвіс кузова, яким нагадує кросовер CX-30.

Що стосується технічної частини, поки відомо лише, що серійну модель побудують на спеціальній платформі, та оснастять електродвигуном потужністю 141 к. с., а також літій-іонним акумулятором об`ємом 35,5 кВтгод. Більш докладно про новинку ми дізнаємося вже завтра.