Китайський BYD вже давно співпрацює з німецьким концерном Daimler AG – материнською компанією Mercedes-Benz. Кілька років тому вони створили спільне підприємство Denza, на якому під однойменною маркою спочатку випускали дешеві автомобілі на базі Mercedes-Benz, а потім стали виробляти електромобілі. Тепер молодий бренд показав 7-місний кросовер Denza X з цікавою зовнішністю, над якою, до речі, працювали фахівці Mercedes-Benz. Вперше машину продемонстрували влітку в якості концепту, а зараз мова йде вже про серійний варіант.

При довжині кузова у 4890 мм новинка приблизно відповідає розмірам Mercedes-Benz GLE. Нова модель буде випускатися у двох версіях: електричній та гібридній. У першому випадку автомобіль отримає 245-сильний електромотор BYD, а у другому – 2,0-літровий турбомотор потужністю 192 к.с. та два допоміжні електромотори.

Для електричної версії Denza X заявлений запас ходу у 500 км, але це за занадто оптимістичним циклом NEDC – в реальності буде не більше 400 км.

Презентація нового німецько-китайського кросовера відбудеться 22 листопада на автосалоні в Гуанчжоу. Ймовірно, там і оголосять ціни. Початок постачань заплановано на 2020 рік.