Компанія Mercedes-Benz в наступному році представить одразу дві електричні моделі: кросовер EQA та седан EQS. Наразі марка опублікувала відео, в якому продемонструвала, як тестує майбутні новинки на спеціальному екологічному полігоні в Німеччині.

Тестова траса, яка знаходиться в комуні Іммендінген, являє собою 68 км шляхів, на яких відтворено 30 різних ділянок, що імітують дороги з усього світу. Завдяки унікальності німецького полігону, компанія може випробовувати свої розробки в Німеччині, не забруднюючи довкілля зайвими перельотами на траси в різні країни. Ще одним акцентом на екологічності випробувань є встановлені вздовж трас сонячні батареї та тваринами, що пасуться навколо. Таким чином, Mercedes робить акцент на важливості «зелених» технологій в автовиробництві.

Під час тестів інженер-випробувач Mercedes-Benz разом з ведучим перевірили можливість електричних моделей на крутих поворотах, різких перепадах висот, а також на спеціальній дільниці, що імітує підтоплену дорогу. На цьому відрізку фахівці з`ясували, як справляється електроніка з незначним попаданням води. Фінальним випробуванням для седана EQS стала ділянка нерівної дороги, яка призначена для регулювання підвіски таким чином, щоб пасажири відчували себе максимально комфортно навіть на великих ямах.

На жаль, через камуфляж, розгледіти якісь подробиці щодо дизайну нових електрокарів в опублікованому відеоролику важко. Якщо EQA покритий маскуванням лише частково (на відео можна розглянути двері і частинау капота), то EQS прихований під нею цілком. Зате розкрилися деякі моменти з технічної складової. Відтак, судячи з кадрів, шасі Mercedes EQS буде повнокерованим: в одному з моментів видно, як задні колеса повертаються в іншу, протилежну переднім колесам сторону, зменшуючи радіус повороту.

Дебют двох електричних моделей відбудеться в наступному році. Також Mercedes випустить електромобілі EQE, EQE SUV, EQG, EQA і EQB. Зараз продається лише одна модель лінійки EQ – кросовер EQC.