Компанії, які займаються логістикою, все частіше вважають економічно вигідним перетворити свій автопарк в електромобілі, особливо для маршрутів по місту. Спеціально для німецької логістичної компанії Hermes компанія Mercedes-Benz випустить 1500 електричних фургонів  Vito і Sprinter.

«Електропривід – це ключова технологія для міського транспорту, особливо в комерційних цілях. Постачання повинні стати ефективнішими і екологічними. Минулого року ми оголосили, що знову відправимо електричний фургон Mercedes-Benz у серійне виробництво. Ми пишаємося, що Hermes буде нашим першим клієнтом по постачаннях великої кількості автомобілів [електричних фургонів – прим. ред.]. Це конкретна реалізація наших планів для спеціалізованих галузевих рішень в співпраці з нашими клієнтами. Hermes потребує середніх і великих фургонів з електроприводом. Ми можемо задовольнити обидві потреби за допомогою високоякісних, надійних і безпечних транспортних засобів, які встановлюють високі стандарти», – так прокоментувало контракт керівництво комерційного підрозділу Mercedes-Benz.

17c108_09

«Електрична мобільність грає ключову роль у рамках нашої довгострокової стратегії з захисту клімату і довкілля. Маючи це на увазі, ми продовжуємо йти шляхом стійкого оновлення нашого парку транспортних засобів. Стратегічне партнерство з Mercedes-Benz є ще однією віхою в цьому процесі. Ми особливо раді тому, що з 1972 року Mercedes-Benz є нашим престижним партнером. Важливим ключовим аспектом для майбутнього є поступова електрифікація нашого парку в міських районах», – заявили генеральний директор Hermes Франк Рауш.

Першу партію електрокарів для Hermes Mercedes-Benz випустить на початку 2018 року. Спочатку вони працюватимуть в тестовому режимі, а потім перейдуть на постійну експлуатацію.

Нагадаємо, минулого року Mercedes-Benz представив прототип електричного розвізного фургона –  Vision Van. Концепт отримав  75-киловатную (101-сильну) силову установку і запас ходу від 80 до 270 км залежно від версії.

Via: Electrek