У Мережі з’явилися перші шпигунські «кадри» електромобіля Mercedes EQB. Фотографії прототипу, зроблені під час дорожніх випробувань, опублікував сайт motor1.com.

Mercedes  EQB – це повністю електрична модифікація нового кросовера Mercedes GLB, який вийшов на ринок цього літа. Судячи з фото, електрокар знаходиться майже на фінальній стадії розробки – про це говорить частковий камуфляж. Також маскування свідчить про те, що EQB  відрізнятиметься від GLB оформленням передньої та задньою частин (інший пластик та, можливо, перероблена оптика). Офіційних даних щодо характеристик машини поки що немає, але за чутками, у електричного кросовера, на відміну від бензинового аналога, не буде третього ряду сидінь. Запас ходу EQB повинен скласти близько 500 км.

Ще цієї весни Daimler підтвердив, що Mercedes EQB надійде у продаж у 2021 році. Це означає, що дебютує авто у 2020 році. В лінійці електромобілів сімейства EQ майбутній кросовер стане третьою моделлю – після кросовера EQC та мінівена EQV. Пізніше до них приєднаються хетчбек EQA та флагманський седан EQS.

Via: motor1