Німецьке дизайнерське бюро Hofele представило проект доопрацювання електромобіля Mercedes-Benz EQC у стилі люксового суббренда Maybach. Кросоверу замінили «радіаторну решітку», підкоригували бампери і перешили салон червоною шкірою в поєднанні з алькантарою.

Maybach-ефект у Mercedes-Benz EQC  фахівці Hofele Design досягли за рахунок характерною радіаторної решітки з вертикальними прутами і хромованих низькопрофільних колісних дисків з великою кількістю спиць. Також в тюнінг-ательє пофарбували частину заднього бампера в колір кузова, додали глянцевих акцентів та фальш-дифузор.

Салон Mercedes-Benz EQC перешили червоною шкірою з ромбоподібним малюнком і алькантарою: фахівці ательє прикрасили високоякісними матеріалами не тільки сидіння, але й передню панель, дверні карти, центральний тунель і стелю. Ще одна деталь – кастомні накладки Hofele Design на порогах.

Про втручання у технічну начинку електромобіля не повідомляється, отже EQC Hofele Design зберіг двомоторну силову установку загальною потужністю 408 к.с. і крутним моментом 760 Нм. У спортивному режимі кросовер здатний розігнатися з місця до 100 км/год  за 5,1 секунди.