Компанія Mercedes-Benz представила 15 переобладнаних для поліції автомобілів на профільній конференції у Франкфурті-на-Майні. Поряд з традиційними фургонами, оснащеними ДВЗ, на стенді засвітився електричний кросовер EQC, водневий SUV GLC F-Cell і дизель-електричний (плагін-гібридний) універсал E-Class.

Електромобіль Mercedes-Benz EQC вперше приміряв «поліцейську форму». Виробник поки не розкриває, в якому місті кросовер буде нести службу, але в реальній експлуатації сумніватися не доводиться: наприклад, малосерійний водень-електричний гібрид GLC F-Cell вже використовується правоохоронними органами Гамбурга.

Поки в основну частину експозиції входять  утилітарні средньорозмірні дизельні фургони Vito і Sprinter у різних модификаціях:  серед представлених екземплярів є мінівени з символікою поліції з відповідними наліпками і спецсигналами, а також звичайні фургони зі спецобладнанням, призначені для кримінальних підрозділів.

Популярність комерційних моделей обумовлена ​​варіативністю колісної бази, висотою даху та типом приводу. Для дорожньої поліції найбільш екологічно дружнім та функціональним вважається плагін-гібридний універсал E-Class версії E 300 de Estate (з дизельною установкою в основі).

З повними технічними характеристиками Mercedes-Benz EQC можна ознайомитися тут.