У вересні 2019 року Mercedes-Benz привіз на автомобільну виставку у Франкфурті повнорозмірний концептуальний електричний седан Vision EQS, який являє собою передвісника серійного Mercedes-Benz EQS. Компанія продовжує тестувати машину по дорогах загального користування, і нещодавно про неї з’явилися нові подробиці.

Як повідомляє портал Motor1, у майбутнього флагманського седана Mercedes-Benz EQS буде повнокероване шасі: практично у всіх ситуаціях на малих швидкостях задні колеса повертатимуться в протилежному напрямку до передніх, щоб поліпшити маневреність при русі на паркові або вузькими вулицями. Водночас на більш високих швидкостях задні колеса повертатимуться в тому самому напрямку, що і передні, щоб підвищити стійкість автомобіля.

Чи будуть повнокерованим шасі оснащуватися всі EQS, або ж воно стане прерогативою топ-версій – поки неясно.

Серійна версія EQS повинна з’явитися в 2021 році. Новинка Мерседес стане одним з ключових конкурентів американської Tesla Model S, а також майбутніх електромобілів Jaguar XJ, BMW 7-Series і подібних. Характеристики товарної машини будуть близькими до ТТХ концепту: Mercedes-Benz Vision EQS оснащений двома моторами, сукупна потужність яких становить 350 кВт (476 к.с.), а також батареєю ємністю 100 кВ год. Розгін до 100 км / год займає  4,5 секунди, максимальна швидкість – 200 км/год. Очікуваний запас ходу – 500-600 км.

Наразі  Mercedes-Benz  приховує зовнішній вигляд майбутнього електрокара – його прототип  випробовують у камуфляжі, хоча передньому лівому крилі все ж можна розглянути порт для підключення зарядного пристрою. Також видно класичні дверні ручки, хоча інший прототип перспективного S-Class W223 з’являвся в об’єктивах фотографів з дверними ручками, що ховаються у кузов (як у Tesla Model S).