Марка Mercedes вивела на ринки Європи свою другу сучасну електричну модель – мікроавтобус EQV, який доповнив кросовер EQC.

Технічні характеристики EQV стали відомі ще у березні 2019 року, коли в Женеві було представлено передсерійний прототипу новинки, а вже у серпні компанія показала серійну версію моделі. Нагадаємо, що автомобіль оснащується батареєю з практичної ємністю 90 кіловат-годин, а також 204-сильним електромотором, що обертає передні колеса. Виробник обіцяє запас ходу у 418 км, що за сприятливих умов не видається чимось неможливим.

У Mercedes зробили ставку на найбільш комфортабельні версії: салон може бути оформлений на шість, сім або вісьм пасажирів. З нового ми дізналися, що зазначена потужність електромотора доступна тільки на короткий час розгону, а в тривалому режимі двигун видає тільки 95 к.с., що для руху з постійною швидкістю цілком достатньо. Окрім того, за цей час змінився запас ходу – з 405 км він виріс до вищезгаданих 418 км.

Також стала відома ціна. У Німеччині вона становить 71 тисячу 388 євро ( включно з місцевим аналогом ПДВ під назвою VAT у розмірі 19%).