Електричний Mercedes-Benz EQV відправили для проходження тестыв на полігон в Швеції, розташований біля Північного полярного кола. Там новинку випробували при екстремально низьких температурах, щоб з’ясувати, як вона справляється з морозами.

В ході випробувань у Швеції експерти перевірили, як холод впливає на роботу силової установки та батареї електромобіля, а також як машина поводиться на льоду і засніжених дорогах. Крім того, на морозі випробували обігрів салону і експрес-зарядку EQV, яка дозволяє наповнити батарею до 80% за 45 хв.

Під час випробувань температура повітря становила мінус тридцять градусів за Цельсієм, але машина справилася з усіма завданнями. До речі, раніше Mercedes EQV пройшов випробовунная спекою.

Перший в світі електричний мінівен преміум-класу, як EQV позиціонують ц самій компанії, повинен з’явиться на ринку в середині цього року. Він побудований на базі V-Class і укомплектований 204-сильним електромотором, який живить батарея ємністю 100 кВтгод. На одній зарядці електровен EQV проїжджає 400 км, а його максимальна швидкість складає 160 км. За попередніми даними, короткобазний EQV буде коштувати в Європі приблизно 70 тисяч євро.