Концерн Daimler, який володіє марками Mercedes-Benz і smart, оголосив про інвестицію 100 млн євро у розвиток виробництва свого таїландського партнера TAAP. Гроші підуть на модернізацію існуючого заводу і на спорудження нової фабрики, яке випускатиме батареї для електрокарів та гібридів місцевої збірки.

Гроші будуть витрачені до 2020 року. Як відмічають в компанії, електрокари суббренду EQ а також плагін-гібриди Mercedes, зроблені в Бангкоці, продаватимуться в першу чергу на місцевому ринку.

Це вже шоста фабрика Mercedes з виробництва батарей. Три зараз будують в Німеччині, ще по одній у США та в Китаї. До 2022 року Mercedes планує так чи інакше електрифікувати усю лінійку своїх автомобілів. Всього до цього року компанія запропонує покупцям більше 50 моделей електрокарів і гібридів, що заряджаються.

У 2017 році продажі Mercedes-Benz в Таїланді досягли 14 тис. одиниць, з яких 12 тис. було випущено на заводі TAAP. У компанії підкреслюють, що значною популярністю у тайських покупців вже зараз користуються гібриди, що заряджаються.