Das fast sechs Meter lange Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet nimmt mit seiner extrem langen Motorhaube und den puristisch fließenden Linien klassische Proportionen des Art déco auf und interpretiert diese ästhetischen Prinzipien gleichzeitig völlig neu. 

Measuring almost six metres in length, the Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet incorporates the classic proportions of art deco design with its extremely long bonnet and puristic, flowing lines, and at the same time completely reinterprets these aesthetic principles.

На Конкурсі елегантності в Пеббл-біч,що в Каліфорнії, показали розкішний відкритий автомобіль – Mercedes-Maybach 6 Cabriolet. Незважаючи на довгий капот, що немов натякає на наявність об’ємного ДВЗ під ним, цей Maybach – повністю електрична машина.

майбах-мерседес-електро

Візуально новий кабріолет нагадує однойменне купе, яке Mercedes показав в Пеббл-біч роком раніше. Схожість посилює той факт, що кабріолет оснащений жорстким рухомим дахом, тобто фактично може перетворюватися на купе.

Силова установка також ідентична торішньої. У рух машину призводять чотири електромотори сумарною потужністю 748 к.с. Розгін до 100 км/год займає «менше 4 с», а максимальна швидкість обмежена відміткою 250 км/год.

електричний кабріолет

Виробник цього разу не вказав місткість батареї, проте вона, ймовірно, ідентична торішньому показнику у купе – 80 кВтгод. По американський методиці вимірів, цього повинно вистачити на 322 км шляху, оптимістичніша європейська методика дає аж 500 км. Важливо, проте, інше: в Mercedes запевняють, що батарея здатна приймати струм від зарядної станції потужністю аж в 350 кВт! Завдяки цьому, Mercedes-Maybach 6 Cabriolet всього за п’ять хвилин здатний зарядити батарею на 100 км шляху.

електромобіль мерседес-майбах

На жаль, Mercedes-Maybach 6 Cabriolet – це усього лише концепт-кар, який точно не піде в серію в його нинішньому вигляді. Тим не менш, з ним Mercedes у черговий раз демонструє серйозність своїх намірів випустити лінійку електричних машин. А заразом промацує ґрунт на предмет того, чи були б покупцям цікаві електрокари марки Maybach. Судячи з реакції публіки – відповідь позитивна.