На Конкурсі елегантності в Пеббл-біч,що в Каліфорнії, показали розкішний відкритий автомобіль – Mercedes-Maybach 6 Cabriolet. Незважаючи на довгий капот, що немов натякає на наявність об’ємного ДВЗ під ним, цей Maybach – повністю електрична машина.

майбах-мерседес-електро

Візуально новий кабріолет нагадує однойменне купе, яке Mercedes показав в Пеббл-біч роком раніше. Схожість посилює той факт, що кабріолет оснащений жорстким рухомим дахом, тобто фактично може перетворюватися на купе.

Силова установка також ідентична торішньої. У рух машину призводять чотири електромотори сумарною потужністю 748 к.с. Розгін до 100 км/год займає «менше 4 с», а максимальна швидкість обмежена відміткою 250 км/год.

електричний кабріолет

Виробник цього разу не вказав місткість батареї, проте вона, ймовірно, ідентична торішньому показнику у купе – 80 кВтгод. По американський методиці вимірів, цього повинно вистачити на 322 км шляху, оптимістичніша європейська методика дає аж 500 км. Важливо, проте, інше: в Mercedes запевняють, що батарея здатна приймати струм від зарядної станції потужністю аж в 350 кВт! Завдяки цьому, Mercedes-Maybach 6 Cabriolet всього за п’ять хвилин здатний зарядити батарею на 100 км шляху.

електромобіль мерседес-майбах

На жаль, Mercedes-Maybach 6 Cabriolet – це усього лише концепт-кар, який точно не піде в серію в його нинішньому вигляді. Тим не менш, з ним Mercedes у черговий раз демонструє серйозність своїх намірів випустити лінійку електричних машин. А заразом промацує ґрунт на предмет того, чи були б покупцям цікаві електрокари марки Maybach. Судячи з реакції публіки – відповідь позитивна.