Mercedes-Benz показав зображення того, як виглядатиме їх стенд на автосалоні у Франкфурті, який відкриється у вересні 2017 року. У центрі експозиції видно два білі автомобілі, встановлені на тлі емблеми EQ, – під цією маркою Mercedes має намір випускати електромобілі власного виробництва.

Машина, розташована ліворуч, – це судячи з усього концепт майбутнього компактного електричного хетчбека. Як ми писали раніше, машину запустять в серію в 2020 році під назвою (імовірно) EQ A. Її головним конкурентом буде BMW i3 – найімовірніше вже наступного покоління.

Другий експонат – це суперкар. Може йтися про якийсь концепт, але ймовірніше – що перед нами передсерійна версія суперавтомобіля Mercedes-AMG Project One. Фактично цей гібридний суперкар представлятиме з себе двомісну машину з силовою установкою від боліда «Формули-1», що включає турбо V6 об’ємом 1,6 літра і декілька електромоторів. Сумарна віддача установки перевищить 1000 к.с.

Автосалон у Франкфурті відкривається для преси 12 вересня, проте Mercedes влаштовує журналістам окремий показ своєї експозиції напередодні увечері, так що подробиці про новинки повинні з’явитися раніше.