Фахівці британської фірми The SL Shop переробили легендарну модель Mercedes-Benz на електромобіль. Йдеться про класичний родстер 350SL 1978 року випуску, який після свого перевтілення отримав назву SportLine ZERO.

Цікава історія цього автомобіля – в майстерню він потрапив в жалюгідному стані і з відсутністю багатьох важливих компонентів, наприклад, двигуна і трансмісії. Однак класичний родстер вирішено було зберегти, причому не просто відновити, а переробити на електрокар. Спочатку машину повністю розібрали, відновили кожен елемент шасі і кузова, а потім довели її до оригінального вигляду.

У технічному виконанні традиційний двигун (3.5 V8) замінили на два електромотора і блоку батарей від Tesla. У SportLine ZERO ідеальна збалансованість між осями, регульована підвіска та «завидна» динаміка (точні цифри не наводяться). Причому важить він всього на 100 кілограмів більше від звичайного родстера. Запас ходу без підзарядки – приблизно 240 км.

Переробка класичних авто на електромобілі все більше стає трендом. Наприклад, нещодавно таким чином  друге життя подарували оригінальному мікроавтобусу Volkswagen T1.