Восени минулого року Daimler AG повідомив, що збирається побудувати в Європі за 500 млн євро аналог «Гігафабрики» Tesla – завод з виробництва батарей для  власних електромобілів. І ось концерн відрапортував, що закладка будівництва нового підприємства відбулася: на спеціальному заході в місті Кам’янці (в 50 км від Дрездена) за участю канцлера Німеччини Ангели Меркель був представлений макет майбутнього заводу, який керівництво концерну називає «одним з найбільших і найсучасніших підприємств в світі з випуску акумуляторів».

«Автомобільна промисловість переживає фундаментальну трансформацію, і ми бачимо себе в якості рушійної сили цих змін», – заявив на заході голова Daimler AG Дітер Цетше.

17c336_002

Завод, який буде розташований приблизно в 50 км від Дрездена, займе площу, що перевищує 20 000 кв. м. У концерну вже є своя фабрика батарей, але з введенням в дію нового підприємства обсяг виробництва акумуляторів збільшиться в чотири рази. Перші батареї нова фабрика випустить до кінця 2018 року.

За словами Цетше, новий завод повинен зіграти ключову роль в протистоянні Mercedes-Benz і Tesla. Німецька компанія збирається випустити в найближчі роки під суббрендом EQ більше десятка моделей з електричними двигунами.

Via: Electrek